Trening personalny Wrocław

„Zadaj sobie pytanie: Czy mogę dać z siebie więcej? Odpowiedź brzmi zwykle: Tak.”

Treningi personalne Wrocław

Trenując z nami masz pewność wykorzystania czasu w pełni podczas trwania całej jednostki treningowej. Trener poświęca swoją uwagę tylko Tobie, stale Cię kontrolując, zwracając nieustannie uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Motywuje oraz zachęca do większego wysiłku, zapewniając kompleksową opiekę. Pełen profesjonalizm pozwala nam na realizację wyznaczonych celów. Doświadczeni trenerzy z ukierunkowanym wykształceniem to gwarancja sukcesu. Świetnie wyposażone studio treningowe zapewnia wykonywanie treningów, w których nie ma mowy o monotonii. Kameralna atmosfera, pełna dostępność sprzętu oraz najwyższa jakość wykonywanych usług to jest to, co nas wyróżnia.

Zadbaj o swoje ciało razem z BODYSET

Jeszcze do niedawna domena światowej sławy gwiazd, prawdziwych rekinów biznesu oraz ludzi sukcesu. Niegdyś kojarzony z dobrem luksusowym, dziś dostępny dla każdego, kto pragnie zmienić swoje życie… Trening Personalny BODYSET to szerokie spektrum zindywidualizowanych rozwiązań dedykowanych najbardziej wymagającym Odbiorcom. Oferta Studia Treningów Personalnych skierowana jest do wszystkich tych, którzy nie boją się wyzwań – zarówno do osób początkujących, dopiero zaczynających swoją przygodę z szeroko pojętymi ćwiczeniami, kobiet i mężczyzn, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w realizacji wyznaczonego celu jak i zawodowców chcących poprawić swoje wyniki sportowe.

Treningi personalne Wrocław — postaw na profesjonalistów

Oferowane przez nas treningi personalne (Wrocław) mogą przynieść wiele pozytywnych efektów dla osoby dążącej do poprawy swojej kondycji fizycznej oraz zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego – a zatem ogólnej jakości życia.

Trening personalny (Wrocław) prowadzą przede wszystkim osoby posiadające wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ćwiczeń, anatomii, fizjologii czy odżywiania. Dzięki temu mogą dostosować plan treningowy, a także udzielić porad żywieniowych do indywidualnych potrzeb oraz celów klienta.

Trener personalny opracowuje plan treningowy dostosowany do celów, poziomu zaawansowania, preferencji i ewentualnych ograniczeń fizycznych danej osoby. To oznacza, że ćwiczenia będą skuteczne, a zarazem bezpieczne.

Mamy również świadomość, jak niebezpieczna jest monotonia. Z tego też powodu zapewniamy, że nasze treningi personalne (Wrocław) obejmują korzystanie z szerokiego wachlarza ćwiczeń oraz przyrządów, co pozwala rozwiać nudę. To właśnie ona najczęściej jest przyczyną rezygnowania z regularnych wizyt na siłowni.

Trening personalny Wrocław — motywacja przede wszystkim

Trenerzy stanowią źródło dodatkowej motywacji. Przygotowują plan, motywują do pokonywania trudności i śledzą postępy. Dzięki temu trening personalny (Wrocław) wiąże się z pełnym zaangażowaniem w ćwiczenia.

Regularne spotkania z trenerem personalnym utrzymują dyscyplinę i zobowiązanie do ćwiczeń. Systematyczne treningi są więc najlepszym lekarstwem na demotywację oraz porzucenie obranego celu.

Treningi personalne Wrocław — przede wszystkim bezpieczeństwo

Nasz trening personalny (Wrocław) to przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa, który gwarantują pracujący u nas specjaliści. Trenerzy personalni dbają o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, co minimalizuje ryzyko kontuzji. Zwracają także uwagę na reakcje organizmu i dostosowują trening, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zmniejsza to znacznie ryzyko zbyt dużego obciążenia organizmu, z kolei klient ma świadomość, że wykonuje ćwiczenia pod okiem eksperta.

Nasze treningi personalne (Wrocław) to, obok bezpieczeństwa pod kątem fizycznym, również komfort psychiczny. Trener może pełnić rolę mentora, a także zapewnić wsparcie emocjonalne. Podnosi na duchu ćwiczące osoby podczas trudniejszych momentów, pomagając przezwyciężyć wątpliwości i niepewności.

To właśnie z powodu zdrowego podejścia oraz wsparcia na każdej płaszczyźnie ze strony naszych specjalistów, proponowany trening personalny (Wrocław) cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Wspierając ciało, dbasz o duszę – trening personalny Wrocław

Trening Personalny z BODYSET Wrocław to coś więcej niż zwykłe ćwiczenia. Odpowiednio ukierunkowana aktywność fizyczna zmienia nie tylko ciało… Zindywidualizowany plan ćwiczeniowy, spostrzegawcze oko doświadczonego Trenera Personalnego i to, co najważniejsze – cel. Starannie wyselekcjonowane rozwiązania sprzyjają poprawie kondycji, oddziałują na codzienne samopoczucie, niwelują problemy natury zdrowotnej, a także wspierają umysł i ducha. Koncepcja stworzona zgodnie z preferencjami Odbiorcy – z uwzględnieniem wieloletniego doświadczenia naszych Trenerów, specjalistycznej wiedzy również w zakresie dietetyki i nauk medycznych, a także sprawdzonych metod ćwiczeniowych (tradycyjnych bądź nowoczesnych) – pozwala czerpać mu radość i przyjemność z regularnej aktywności fizycznej.

Trener Personalny BODYSET Wrocław dołoży wszelkich starań, aby realizacja założonego przez Klienta celu przebiegała mądrze oraz bezpiecznie. Z pomocą sprawdzonego specjalisty:

 • Dowiesz się, jak zrealizować swój cel. Wkroczysz na najlepszą dostępną ścieżkę – nie tylko skuteczną, ale również zdrową oraz bezpieczną – na końcu której czeka na Ciebie Victoria.
 • Poznasz zasady prawidłowej tj. zdrowej i zbilansowanej diety. Dowiesz się jak ważne jest połączenie odpowiedniego planu żywieniowego z regularną aktywnością fizyczną, a także nauczysz się przygotowywać pełnowartościowe posiłki. Szybko porzucisz tłuste dania typu fast-food, kolorowe napoje i słodycze na rzecz przekąsek, które przyniosą Twojemu ciału ukojenie.
 • Dowiesz się, jak bezpiecznie trenować. Nauczysz się wykonywać poszczególne ćwiczenia ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowej techniki.
 • Zredukujesz tkankę tłuszczową, pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów, zamienisz tłuszcz w mięśnie.
 • Wymodelujesz sylwetkę, poprawisz jej walory estetyczne, pozbędziesz się dotychczas uciążliwych mankamentów, podkreślisz swoje atuty i zadbasz o jej zdrowy wygląd.
 • Zadbasz nie tylko o swoje ciało, ale również duszę. Pozbędziesz się kompleksów, nauczysz dyscypliny, wprowadzisz do swojego życia nieco systematyki.
 • Uwolnisz myśli sprawiając, że Twoje ciało będzie rozwijać się na równi z Twoim wnętrzem.
 • Pokochasz siebie.

Treningi Personalne BODYSET Wrocław

Studio Treningów Personalnych BODYSET Wrocław zrzesza samych profesjonalistów – sprawdzonych Trenerów Personalnych z wieloletnim doświadczeniem, o specjalistycznych umiejętnościach oraz rozległej wiedzy. Dla każdego z nich sport to nie obowiązek, a pasja – prawdziwy styl życia. W BODYSET Wrocław:

 • Każdy trening przeprowadzany jest z należytą dokładnością, z uwzględnieniem nie tylko fachowej wiedzy Trenera, ale również Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Współpraca poprzedzona jest wnikliwym wywiadem zdrowotnym.
 • Ćwiczenia – zarówno ich rodzaj czy stopień trudności – dostosowywane są nie tylko do Twoich potrzeb, ale również możliwości.
 • Nie ma dwóch takich samych planów treningowych. Każdy opracowywany jest indywidualnie, w zależności od wielu czynników, ze szczególnym uwzględnieniem Twojego celu.
 • Twoje postępy są nieustannie monitorowane. Z nami nie marnujesz swojego czasu. Po każdym spotkaniu jesteś coraz bliżej celu.
 • Nikt Cię nie ocenia. U nas panuje przyjemna, niemal przyjacielska atmosfera.
 • Trenerzy, chociaż „do rany przyłóż” motywują i udzielają cennych wskazówek, tak byś mógł się rozwijać również poza studiem treningowym.
 • Nie ma czasu na „słodkie leniuchowanie”. Każda jednostka treningowa jest w pełni wykorzystana.

Dlaczego warto wybrać Treningi Personalne z BODYSET Wrocław?

Wysokiej jakości Trening Personalny charakteryzuje się przede wszystkim indywidualnym podejściem Trenera. Specjaliści BODYSET Wrocław nie korzystają z gotowych planów treningowych, uniwersalnych zestawów ćwiczeń czy rozpisek powszechnie dostępnych w Internecie. Każda osoba jest inna – posiada własną historię i szereg niezapisanych kart, które wraz z kolejnymi spotkaniami nabiorą treści. Kameralne Studio Treningów Personalnych sprzyja treningom w swobodnej atmosferze. Tutaj nie liczy się strój, źle dobrana fryzura czy brak makijażu. Tutaj nieważne jest, czy masz włosy blond, nadwagę, brodę czy też odstające uszy. Trener Personalny BODYSET nie ocenia. Zależnie od sytuacji, aby pomóc Ci zrealizować cel, zostanie Twoim instruktorem oraz mentorem, czasami sumieniem, powiernikiem, a na czas treningów… najlepszym przyjacielem.

×

Polub nas na Facebooku