Cena trener personalny Wrocław

Treningi z trenerem personalnym to doskonała opcja, dzięki której pod czujnym okiem specjalisty można zadbać o swoje ciało, zdrowie oraz samopoczucie. Wykonywane podczas spotkań w studio ćwiczenia, to nie tylko kwestia wyglądu, ale również odpowiedniej równowagi w organizmie, skupienia się na swojej kondycji i wydolności. Stworzone przez nas miejsce na treningi, to rozwiązanie dla osób, którym zależy na zmianie swojej sylwetki, a także poprawie zdrowia w świadomy sposób.

Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak dobrać ćwiczenia do danego klienta, a przed ich ustaleniem przeprowadzamy dokładny wywiad, by poznać wszelkie kluczowe informacje i ewentualne przeciwwskazania. To właśnie na ich podstawie układamy spersonalizowany plan treningowy, ponieważ naszym priorytetem jest dobro osób korzystających z przygotowanej przestrzeni oraz zestawów ćwiczeń.

Dlaczego warto skorzystać z usług trenera personalnego? Cena we Wrocławiu

Skorzystanie z naszej pomocy wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim, to opcja zarówno dla osób na początku swojej drogi treningowej, jak i dla bardziej zaawansowanych.

Klienci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z treningiem, nie są świadomi, jak wykorzystywać poszczególne urządzenia, ani jaki rodzaj ćwiczeń dobrać, by uzyskać pożądane rezultaty bez nadwyrężania swojego zdrowia i marnowania czasu. Właśnie po to, aby im to wytłumaczyć, jesteśmy my.

Koszt treningu w naszym klubie to 150 zł. Przy pierwszym spotkaniu można liczyć na przeprowadzenie szczegółowego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia, ocenę sylwetki, wykonanie pomiarów obwodowych poszczególnych części ciała taśmą mierniczą, analizę składu ciała na analizatorze oraz wykonanie testów diagnostycznych.

Zapewniamy porządną dawkę motywacji, aby klient z chęcią kroczył po drodze ku wymarzonej sylwetce oraz lepszemu zdrowiu. Nasi trenerzy, to charyzmatyczne osoby z pasją i entuzjazmem dzielą się swoją wiedzą, dbając o zadowolenie, a także bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Sprawiamy, że osoby wybierające nasze studio zarażają się miłością do sportu, a na każdy trening z coachem personalnym czekają z niecierpliwością.

Trener personalny a cena we Wrocławiu – co warto wiedzieć?

Trener personalny, to jedna z najlepszych decyzji, na jaką można się zdecydować. Kompetentna osoba pomoże podopiecznemu w prowadzeniu zdrowego stylu życia, wprowadzając do jego codzienności pozytywne zmiany nawyków. Dobrze dobrany trening korzystnie wpływa na ludzkie zdrowie, poprawiając zarówno wygląd zewnętrzny, jak i stan psychiczny, tym samym doskonale wzmacniając samoocenę.

Podczas pierwszego spotkania omawiamy wszelkie istotne aspekty. Dzięki temu podejmowane wspólnie działania są skuteczne, a każdy kolejny trening dodaje energii potrzebnej do stawiania kroków w stronę uzyskania zaplanowanych celów.

Warto zapisać się do naszego studia, by zyskać wsparcie ze strony zaufanego trenera personalnego. Cena we Wrocławiu jest adekwatna do tego, co możemy zaoferować każdej osobie trenującej u nas. Korzyści uzyskane na wielu obszarach wprowadzając zindywidualizowany proces treningowy, to najlepsza inwestycja w siebie.

Dlaczego my?

Nasz zespół to niesamowite, wykwalifikowane osoby z ogromną pasją do swojej pracy, którym zależy na postępach swoich podopiecznych. Posiadamy bogatą wiedzę i umiejętności. Dlatego każdy trening odbywa się pod opieką coacha zapewniającego szereg cennych wskazówek, stałą opiekę oraz mentoring.

×

Polub nas na Facebooku