Nasz zespół

Sport to nasza pasja
Przemysław Jacuch

Przemysław Jacuch

Właściciel, założyciel studia treningów personalnych BODYSET. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, magister Wydziału Nauk o Sporcie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności „Trener przygotowania motorycznego”. Certyfikowany trener personalny „PFI Personal Trainer” o międzynarodowych uprawnieniach REPS i ITEC, dyplomowany trener kulturystyki, instruktor odnowy biologicznej, uczestnik licznych szkoleń z zakresu treningu siłowego, treningu funkcjonalnego, treningu medycznego oraz dietetyki. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Miłośnik aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Łukasz Szyndlar

Łukasz Szyndlar

Sport od dziecka gościł w jego życiu, przez 8 lat związany był z profesjonalnym klubem piłkarskim. Obecnie jest studentem Fizjoterapii, stale zgłębia i wykorzystuje poznaną wiedzę podczas treningów, pomagając tym samym podopiecznym pozbywać się bolesności, bądź złych nawyków ruchowych. Certyfikowany trener personalny, uczestnik szkoleń z zakresu żywienia w sporcie, treningu medycznego oraz korekcji wad postawy. Pasjonat treningu siłowego, piłki nożnej oraz sztuk walki.

Łukasz Panasiuk

Łukasz Panasiuk

Od najmłodszych lat związany ze sportem, swoją pasje odnalazł na siłowni. Certyfikowany trener personalny stawiający na rozwój, nieustannie pogłębia wiedzę na temat treningu siłowego, oraz odżywiania. Uczestnik licznych szkoleń i kursów, specjalizuje się w treningu ukierunkowanym na poprawę sylwetki, siły, kondycji, oraz korekcje wad postawy. Uwielbia pomagać innym, chętnie wykorzystuje nowo poznaną wiedzę.

Kamil Pietrzyk

Kamil Pietrzyk

Zaznajamiał się z różnymi dyscyplinami sportowymi, a odnalazł się w kalistenice, boksie oraz siłowni. Od dawna sport odgrywał bardzo ważną rolę w jego życiu. Systematycznie trenuje, uzupełniając zdobywaną wiedzę od doświadczonych trenerów, jak i dietetyków. Jego największym sukcesem jest zadowolenie wielu współpracujących z nim podopiecznych.

×

Polub nas na Facebooku