Nasz zespół

Sport to nasza pasja
Przemysław Jacuch

Przemysław Jacuch

Właściciel, założyciel studia treningów personalnych BODYSET. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, magister Wydziału Nauk o Sporcie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności „Trener przygotowania motorycznego”. Certyfikowany trener personalny „PFI Personal Trainer” o międzynarodowych uprawnieniach REPS i ITEC, dyplomowany trener kulturystyki, instruktor odnowy biologicznej, uczestnik licznych szkoleń z zakresu treningu siłowego, treningu funkcjonalnego, treningu medycznego oraz dietetyki. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Miłośnik aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Grzegorz Muth

Grzegorz Muth

Certyfikowany trener personalny i instruktor fitness. Sport od zawsze był jego pasją, specjalizuje się w treningu pod kątem kształtowania sylwetki. Posiada wieloletnie doświadczenie w treningu na siłowni oraz rozległą wiedzę na temat suplementacji, dietetyki sportowej i zdrowego odżywiania.

Tomasz Krużel

Tomasz Krużel

Motywowanie innych do działania od zawsze było jego pasją, a trening stał się stylem życia. Doświadczony trener personalny, który od dziecka fascynował się oraz interesował sportem. Specjalizuje się w ćwiczeniach rozwijających siłę oraz hipertrofię mięśniową. Posiada doświadczenie w metodyce treningowej oraz doskonałą znajomość suplementacji, jak również właściwego odżywiania, które wpływa na kształtowanie sylwetki. W przeszłości również członek Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego Śląska Wrocław.

Karol Stróż

Karol Stróż

Student Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, od 9 lat trenuje dwubój olimpijski – podnoszenie ciężarów. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od boksu, karate shotokan oraz tenisa ziemnego. Instruktor ćwiczeń siłowych AWF Wrocław, dwuboju PZPC i snowboardu SITS. Akademicki Wicemistrz Polski – Frankfurt nad Odrą, brązowy medalista MP LZS Spała, Mistrz dolnego Śląska – Wrocław.

Mikołaj Antkowiak

Mikołaj Antkowiak

Zawsze uśmiechnięty student Wychowania Fizycznego na AWF Wrocław, gdzie stale zgłębia i uzupełnia swoją wiedzę. Sport, odkąd pamięta jest nieodłącznym elementem w jego życiu. Instruktor dzieci i dorosłych, sędzia oraz zawodnik karate Shotokan – posiadacz czarnego pasa. Multimedalista mistrzostw polski, europy i świata. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, interesuje się psychomotoryką. Uwielbia grać w siatkówkę i jeździć na rowerze.

×

Polub nas na Facebooku